Sukcesów ciąg dalszy (2004)

• autor: cris69espana, 2015-03-04 09:28

Po udanym turnieju we Wrocławiu podopieczni trenera Madeja udali się do Oleśnicy, aby rywalizować w turnieju o Puchar Burmistrza. Do turnieju przystąpiło 6 zespołów , gdzie każdy miał do rozegrania po 5 meczy w systemie „każdy z każdym „ - 1X15 min.

1. AP OLEŚNICA

2. AP ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL.

3. MKS OŁAWA

4. ENERGETYK SIECHNICE

5. AP FAIR PLAY WROCŁAW

6. STAL BRZEG

Rywalizację rozpoczynamy ze Stalą Brzeg: pierwsze minuty to niedokładna gra naszego zespołu ale w miarę upływu czasu gra nabierała tempa co przekładało się na sytuacje. Najlepszą z nich miał Michał Krajewski , który huknął jak z armaty ale piłka trafiła w słupek. Po dobrym meczu remisujemy 0: 0 i inkasujemy jeden punkt.

W drugim meczu przyszło nam się zmierzyć z faworyzowaną drużyną z Oławy. Zaznaczyć trzeba, iż było to ich pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami , dlatego też oba zespoły podeszły do meczu asekuracyjnie i z szacunkiem do przeciwnika. Nie było to jednak udane spotkanie w wykonaniu naszego zespołu po słabej grze i katastrofalnych błędach w obronie przegrywamy 2:0.

W dalszej części rozgrywek przychodzi nam się zmierzyć z drużyną z Siechnic. Ten mecz to zupełnie inna gra naszego zespołu. Pewna gra w obronie, składne szybkie akcje zaczynają przynosić korzyści w postaci bramek. W rezultacie wygrywamy to spotkanie pewnie 5:0 a bramki dla naszego zespołu strzelają Antek Worobiec, Kacper Marszałek X 2, Błażej Gniadek, Michał Krajewski.

Po tym meczu odmieniony Orzeł zaczyna rozkładać skrzydła, pokazując na co go stać. Kolejną drużyną , która miała stanąć nam na drodze była AP Oleśnica ( gospodarz turnieju). Po bardzo dobrej i zaciętej grze wygrywamy to spotkanie 3:2 i zgarniamy komplet punktów . Na listę strzelców wpisują się Kacper Marszał Marszałek i Oli Oliwier Herman.

Ostatni 5 mecz to pojedynek z Fair Play Wrocław. Niezła gra naszego zespołu ale niestety nieudokumentowana bramkami i w konsekwencji remisujemy 0:0.

Klasyfikacja końcowa:

1 MKS OŁAWA

2 AP ORZEŁ ZĄBKOWICE

3 STAL BRZEG

4 AP OLEŚNICA

5 FAIR PLAY WROCŁAW

6 ENERGETYK SIECHNICE

Trener Madej : uważam , że turniej trzeba zaliczyć do udanych bo przy większym szczęściu udało by nam się go wygrać. Tak jak powtarzam zawsze, że każdy turniej to dobra lekcja dla mojego zespołu , która mam nadzieję będzie procentować w zbliżającej się wielkimi krokami lidze. Zawodnikom dziękuję za dobrą grę i zaangażowanie a rodzicom za doping i pomoc w organizacji dojazdu.

SKŁAD ZESPOŁU:

Mateusz Badecki, Alan Madej, Kacper Marszałek, Oliwier Herman, Michał Krajewski, Maciek Toczyński ,Kacper Witek, Błażej Gniadek, Antek Worobiec, Michał Balicki.

II tydzień ferii