W pierwszym spotkaniu przyszło nam rywalizować z Polonią Bielany Wrocławskie. Po zaciętych 14 minutach pada bezbramkowy remis, a szala zwycięstwa przeważyć miała podczas szwedzkiej dogrywki. Przy stanie zawodników 3v3 Filip Stuglik wziął sprawy w swoje nogi wykończając indywidualną akcję zdobyciem zwycięskiego gola.

Druga potyczka skonfrontowała "biało-niebieskich" z młodziutką drużyną UKS ZIBI Jordanów. Mimo ambitnej postawy rywale ustąpili młodym ząbkowiczanom 6:0, a łupem bramkowym podzielili się: Hubert Szuszkiewicz, Cezary Kawecki 2x, Bartosz Nocoń, Stanisław Kozioł i Alan Madej.

Dwa ostatnie spotkania rozegrane zostały z gospodarzami turnieju: Akademią Piłki Nożnej Sobótka. O ile z drugą drużyną zwyciężyliśmy 8:0 (bramki Stanisław Kozioł 2x, Hubert Szuszkiewicz 2x, Cezary Kawecki 2x, Alan Madej, Mathias Terlecki), o tyle w ostatnim meczu z pierwszą drużyną miejscowych było ciekawie. Rywale długo utrzymywali bezbramkowy wynik, co jakiś czas urządzając sobie wyprawę pod bramkę strzeżoną przez Macieja Szumnego. Nasz bramkarz raz musiał porządnie interweniować. Co ciekawe, w przypadku porażki drużyna z Bielan Wrocławskich zwyciężyłaby przez lepszy bilans (było on wyższym wyznacznikiem w klasyfikacji generalnej niż wynik bezpośredniego spotkania). Do akcji wkroczył Stanisław Kozioł, który po indywidualnych rajdach dwa razy pokonał bramkarza gospodarzy i przypieczętował dobrą grę całego zespołu zdobyciem najwyższej lokaty.

AP Orzeł Ząbkowice Śląskie: Maciej Szumny, Jakub Kuzakowski, Bartosz Zawadzki, Bartosz Nocoń, Filip Stuglik, Radosław Pogodziński, Alan Madej, Cezary Kawecki, Hubert Szuszkiewicz, Stanisław Kozioł, Mathias Terlecki

Strzelcy: Stanisław Kozioł 5x, Cezary Kawecki 4x, Hubert Szuszkiewicz 3x, Alan Madej 2x, Mathias Terlecki, Filip Stuglik, Bartosz Nocoń

Bilans bramkowy drużyny brzmiał 17:0, jednak należy pamiętać, że na każdą bramkę pracowali wszyscy zawodnicy na boisku. Dzięki umiejętnością indywidualnym i pomocy kolegów nagrodę NAJLEPSZEGO BRAMKARZA otrzymał Maciej Szumny- gratulacje!

Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy przygotowania ciekawego turnieju, chociaż mamy nadzieję, że sędzia po naszych spotkaniach przejdzie na zasłużoną emeryturę :)

Zawodnikom dziękuję zaangażowania i zrobienia efektywnego show, co zdobyło uznanie w moich oczach oraz oglądających was kibiców.