Dzień III- Pierwszy sparing za nami

• autor: cris69espana, 2015-01-22 01:03

Wielkimi krokami zbliżamy się do półmetku obozu. Pobudka rozpoczęła się planowo o godz. 8:00. Zawodnicy żwawym krokiem zabrali się za sprzątanie w pokojach, bowiem po śniadaniu przyszła pora na wyciszenie i przygotowanie się do sparingu z Polonią Bystrzyca Kłodzka.

Równo o godz. 11:00, w sali, gdzie nasi zawodnicy trenowali na co dzień, rozległ się pierwszy gwizdek sędziego. Młode Orły poinstruowane przez trenera Cupiała na odprawie, wyszli na boisko z dobrze znanymi dla nich celami. Spotkanie 2x20 minut zakończyło się zwycięstwem "biało-niebieskich" 4:2, a bramki w tym spotkaniu strzelali Alan Madej 2x i Hubert Szuszkiewicz 2x. Rywale do meczu podeszli mieszanym rocznikiem 2004/2005, natomiast w szeregach Orła wystąpił Mateusz "Badi" Badecki.

Pomimo wyniku, który był sprawą podrzędną, najjaśniejszym punktem była świetna gra i styl w jakim operowali piłką zawodnicy z rocznika 2005- komentuje trener.

Orzeł 2005 Ząbkowice Śląskie: Jakub Kuzakowski, Mateusz Badecki, Michał Badecki, Oliwier Jednak, Alan Madej, Wiktor Roman, Hubert Szuszkiewicz, Mateusz Mądry, Cezary Kawecki, Bartosz Zawadzki, Dawid Łaszczewski, Beniamin Obrzut, Michał Badecki, Adam Wachowicz, Konrad Jamborski

W wesołych humorach przenosimy się do sali konferencyjnej, gdzie na bieżąco omówiliśmy w formie dyskusji spotkanie sparingowe, a na boisku pojawili się zawodnicy z rocznika 2004. Tuż przed obiadem czterech trenerów wcieliło się w role swoich podopiecznych i rywalizowało ze sobą o tytuł króla "dwukopaka". Po zaciętych, aczkolwiek krótkich spotkaniach największą precyzją wykazał się trener Madej, w finale pokonując trenera Przemka Szuszkiewicza. Wszystko przeprowadzane było pod czujnym okiem piłkarzy, który zagrzewali swoich trenerów do gry. O godz. 14:30 zeszliśmy na obiad. Po zaspokojeniu głodu zawodnicy przeszli na salę konferencyjną, gdzie czekały na nich warsztaty plastyczne. Twórczość młodych piłkarzy możemy podziwiać na zdjęciu głównym AP Orzeł Ząbkowice na portalu społecznościowym facebook.pl.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA !

Chwilę później zawodnicy z rocznika 2005 udali się na trening, a starsi zostali w salce z trenerem Madejem. Na koniec sesji treningowej w grupie trenera Cupiała został przeprowadzony "Wielki Konkurs Sprawności Piłkraskiej", w którym na podium znaleźli się:

1. Mateusz Mądry                          26 pkt.

2. Hubert Szuszkiewicz                 24 pkt. (po dogrywce 25 pkt.)

2. Filip Stuglik                                    24 pkt. (po dogrywce 24 pkt.)

Trening za nami, możemy zatem iść na wykłady. Po gorącej debacie dotyczącej spraw piłkarskich, przyszła pora na III część quizu piłkarskiego, który składa się z dziennej porcji 15 pytań. Zawodnik, który wykaże się największą wiedzą z zakresu piłki nożnej teraźniejszej, historii i zagadnień z zakresu treningu, otrzyma nagrodę niespodziankę. Po 45 pytaniach w czubie tabeli znajdują się:

1. Filip Stuglik                    34 pkt.

2. Konrad Jamborski      33 pkt.

3. Wiktor Roman             32 pkt.

4. Bartosz Zawadzki        31,5 pkt.

Po wykładach zawodnicy udali się do swoich pokoi na uporządkowanie swoich rzeczy, PRANIE GETRÓW PIŁKARSKICH, kąpiel i ułożenie się do snu.

Link do galerii: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.987106197983593.1073741850.604573119570238&type=1

Turniej MANE CUP